W moim Gabinecie do zabiegów wymagających zwiekszenia objętości tkanek używam głównie wypełniaczy  firmy Galderma z serii RESTYLANE. Wcześniejm był to Emervell tej samej firmy - dlaczego? Bo rodzajów preparatów w serii jest tyle ile potrzeba do "obsłużenia" wszelkich zastosowań, we wszystkich rejonach twarzy , bo są one plastyczne, podatne na kształtowanie, dobrze przyswajalne.Stosując je już prawie 10 lat  nie spotkałem się z żadnym powikłaniem opisywanym jako możliwe przy  stosowaniu "wypełniaczy".

Skinboostery mają inne zastosowania opisane poniżej .

Na życzenie pacjentki, lub w konretnych sytuacjach klinicznych mogę stosować inne  preparaty kwasu hialuronowego, produkowane przez inne firmy.

Restylane

Informacja o produkcie Restylane

Preparaty należące do linii Restylane to szeroki wybór wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które umożliwiają korekcję i rewitalizację różnych obszarów twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zabiegów wypełniania zmarszczek, łagodnego przywracania objętości ust, brody czy policzków oraz modelowania twarzy.
Sekretem działania i skuteczności preparatów Restylane są dwie unikatowe technologie produkcji, dzięki którym preparaty idealnie dopasowują się do każdej tkanki.
Stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki opatentowanej technologii NASHA™ charakteryzuje się wysoką trwałością, wypełnia komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność a rezultaty są naturalne, zapewniając piękny, młodzieńczy wygląd.
Marka Restylane obejmuje również produkty stworzone na bazie technologii Optimal Balance Technology™ stworzonej w celu bezpiecznego i trwałego leczenia objawów starzenia. Każdy z preparatów, dzięki odpowiednio dopasowanym parametrom perfekcyjnie integruje się ze skórą i zapewnia jej stosowne uniesienie. Dzięki temu produkty zaspokajają indywidualne potrzeby
estetyczne pacjentów.
Wszystkie produkty z rodziny Restylane zawierają kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, są przebadane, sprawdzone i skuteczne. Posiadają stężenie na bezpiecznym poziomie, zapewniając jednocześnie długotrwałe, naturalne efekty zabiegów.
Dostępne są również preparaty z dodatkiem lidokainy, środka znieczulającego, dzięki czemu zabieg jest komfortowy dla pacjenta.


28 milionów przeprowadzonych zabiegów na całym świecie świadczy o wysokiej jakości produktu oraz zaufaniu, jakim cieszy się marka Restylane.


Pełne portfolio wypełniaczy RESTYLANE może pomóc w wydobyciu indywidualnych cech twarzy:
+ Wygładzenie zmarszczek i bruzd wokół ust i nosa
+ Nadanie objętości ustom
+ Wygładzenie linii lub zmarszczek na czole i wokół oczu
+ Przywrócenie objętości policzkom
+ Nadanie kształtu i konturów oraz usunięcie widocznych oznak starzenia