Troche się pozmieniało!!! Tak szybko, że sam ledwo sie zdążyłem zorientować! Pragne poinformowac, że od 2014 r.  zaprzestałem pracy w jednostkach organizacyjnych tzw.Słuzby Zdrowia w formie zatrudnienia - umowy o pracę. Swoje relacje z pracodawcami opieram o formę kontraktu, co przy zachowaniu pełnego kontaktu i aktywności w dziedzinach medycyny wykonywanych do tej pory pozwala mi  dynamicznie kształtować  mój plan pracy, przesuwać jej akcenty, zmieniać  miejsca jej wykonywania. Nie zmienia to natomiast w najmniejszym stopniu zaangażowania w pracę, wymagając częstokroć jej intensyfikacji.

 

smiley Z OLBRZYMIĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PRAGNE ZAWIADOMIĆ MOICH PACJENTÓW, ŻE W  DODATKU SPECJALNYM "MEDYCYNA ESTETYCZNA" DO MAGAZYNU  "NEWSWEEK POLSKA" NR 20/2010 Z DN. 10.05.2010 R. NA PODSTAWIE ANKIETY SKONSTRUOWANEJ PRZEZ LUMINARZY POLSKIEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ  MÓJ GABINET ZOSTAŁ REKOMENDOWANY W TYM ZAKRESIE MEDYCYNY JAKO GODNY POLECENIA !!! Analogiczna rekomendacja powtórzyła się w  2014 i 2015 roku, utwierdzając mnie w postanowieniu ciągłego rozszerzania zakresu oferowanych zabiegów medycyny estetycznej i dopingując do dalszego doskonalenia i udziału w kolejnych szkoleniach i Konferencjach naukowych z tej dziedziny.

 

 Nie musisz się zastanawiać, kup ten numer "Newsweek Polska", lub sprawdż w wydaniu internetowym czasopisma    pod adresem mailowym http://www.newsweek.pl/kobieta/artykuly/uroda/przewodnik-%E2%80%9Enewsweeka%E2%80%9D-po-gabinetach-medycyny-estetycznej,58171,1  znajdziesz tam wiele konretnych informacji rozwiewających mity. i obalających stereotypy !  Przeczytaj zakładkę na stronie głównej  mojej www.chirmedest.pl   „Medycyna estetyczna”, zadzwoń pod numer w wybranej lokalizacji działania Gabinetu, w trakcie konsultacji omówimy konkretne wskazania, przeciwwskazania, możliwe do osiągnięcia efekty i wynikąjące z tego dalsze   możliwości. Pierwsza konsultacja z zakresu  zabiegów iniekcyjnych medycyny estetycznej w Gabinecie w  Węgrowie jest bezpłatna !!

 

 

 

smileyW dniach 07-08.04.2017 r. w gościnnych pomieszczeniach warszawskiego hotelu Marott odbyła się XI Konferencja - Gastroenterologia-co nowego ?  Uczestniczyłem w niej - jak od lat, traktując ją jako wyśmienite narzędzie do zorientowania się w całym ubiegłorocznym , światowym piśmiennictwie w zakresie doniesień gastroeterologicznych. Przeczytać wszystkich publikacji przez rok się nie da - ta Konferencja ( dawniej "Gastro-update") to zastępuje. Od lat jestem fanem tego pomysłu i korzystam z niego bez ograniczeń !

 

Waldemar Krzywania

 

smileyCzerwiec 2017 obfituje w spotkania naukowe, szczególnie te , które mnie interesują i te na których bywam od wielu , wielu lat. Tak jest z Warszawskimi Spotkaniami Gastroenterologicznymi, których 20-ta edycja odbyła się 10-11.06.2017, w gościnnych pomieszczeniach Filharmonii Warszawskiej na ul. Moniuszki. Już nie pamietam na których byłem pierwszy raz, prawdopodobnie w numeracji najwyżej od 5-tego licząc w górę i wciąż przynosza mi mnóstwo wiadomosci, stawiając jednoczesnie szereg pytań na przyszłość do rozwikłania. Czego jednak nie robi się dla Pacjentów?

 

                                                                                                                                                                 

 

 

smileyKolejny event 2017 roku, tym razem  zaplanowany był od wielu miesięcy nad moim ulubionym Bałtykiem, w mojej ulubionej Gdyni, w legendarnym hotelu "Nadmorskim". Sekcja Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego 22-24.06.2017 r. zorganizowała tam spotkanie pod wiele obiecującym hasłem "Dermatologia estetyczna - nauka  czy rzemiosło?" Mimo trzydniowych obrad na postawione tak pytanie nie znaleziono sensownej odpowiedzi, natomiast uczestnictwo  pozwoliło mi na odświeżenie permanentnej konfrontacji pomiędzy moimi, chirurgicznymi przecież, poglądami na temat urody, estetyki , skóry jako narządu, z podobnym spojrzeniem kolegów specjalistów-dermatologów . Pozwoliło mi rownież na rozszerzenie  wiedzy i powtórzenie posiadanych umiejętności  pod okiem ekspertów na dwóch kolejnych specjalistycznych kursach dotyczących naprawiania estetyki okolic oka , jak i schorzeń włosów, z głównym naciskiem na łysienie , będącym  zmorą wielu moich Pacjentów i Pacjentek. No i ten Bałtyk, plaża, mewy, Dni Morza, Opener Festiwal .....